Rekuperacja
Jakie wybrać rozwiązanie ?

ZALETY SYSTEMU REKUPERACJI

NIEWIDOCZNY SYSTEM

PROSTE OBSŁUGA WENTYLACJI PRZEZ INTERNET

ELIMINACJA NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW

CICHE ROZWIĄZANIE

ŚWIEŻE I CZYSTE POWIETRZE BEZ OTWIERANIA OKIEN

STAŁY DOPŁYW ŚWIEŻEGO POWIETRZA

ŁATWA W OBSŁUDZE I MONTAŻU

NIŻSZE KOSZTY OGRZEWANIA O OKOŁO 30%

OCHRONA PRZED SMOGIEM PRZY UŻYCIU ODPOWIEDNICH FILTRÓW

Czym jest rekuperacja?

Wentylacja mechaniczna z odzyskiwaniem ciepła polega na wymianie powietrza w pomieszczeniach – pobierane jest powietrze zanieczyszczone – zużyte, a wprowadzane świeże powietrze z zewnątrz. Powietrze nawiewane jest też dodatkowo filtrowane, oczywiście jego jakoś zależy m.in. od klasy filtra, czy rozwiązań, które zostały użyte. Rekuperacja, to przede wszystkim wygodne rozwiązanie, które nie wymaga od nas pamiętania o wietrzeniu pomieszczeń.  Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zapobiec też  przedostawaniu się insektów, czy zmniejszyć ilość kurzu w domu.  Całość systemu może być sterowana zdalnie i kontrolowaną za pomocą telefonu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTNIA

Zalecamy, aby wyborem odpowiedniej centrali wentylacyjnej zajął się specjalista.

Zalecamy, aby system wentylacji został zainstalowany przez specjalistę. Właściwy montaż instalacji wymaga wiedzy i użycia specjalnych narzędzi.

Obrotowy wymiennik ciepła ma znacznie wyższą wydajność odzysku ciepła niż tradycyjny wymiennik płytowy. Wynika to z faktu, że wymiennik obrotowy posiada o wiele większą masę oraz większą powierzchnię wymiany ciepła. Większa masa przekłada się na większą zdolność magazynowania ciepła. Zakup obrotowego wymiennika ciepła szybko się zwraca dzięki niższym rachunkom za ogrzewanie.

Filtry powietrza należy wymieniać zgodnie z harmonogramem wymiany filtrów. Dodatkowo centralę należy okresowo czyścić, na przykład przy użyciu odkurzacza.

Urządzenia, które zazwyczaj instalujemy standardowo posiadają gwarancję 2 + 3 lata, czyli łącznie aż 5 lat gwarancji  na urządzenie.

DLACZEGO MY?

Działmy na polskim rynku od 2018 roku. Nasza specjalizacja, to montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Zawsze stawiamy na najwyższej jakości sprzęt, który pozwoli na bezawaryjne korzystanie z instalowanych systemów rekuperacji przez długie lata.  Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie pod klienta i dobieramy najlepsze rozwiązanie, które będzie dopasowane do jego potrzeb.  Stawiamy na profesjonalną obsługę, terminowość i najwyższą jakoś wykonania.

CO DLA CIEBIE ZROBIMY?

DARMOWA KONSULTACJA

Zadzwoń lub wypełnij formularz i umów się na darmową konsultację.

PROJEKT

Zadzwoń lub wypełnij formularz i umów się na darmową konsultację.

MONTAŻ

Dostarczymy potrzebne materiały oraz wykonamy i oddamy w krótkim terminie całą inwestycje.

DOKUMENTY

Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich dokumentów potrzebnych do stworzenia instalacji.

APLIKACJA

Pozwoli Ci na monitorowanie pracy przy użyciu aplikacji w telefonie i laptopie.

SERWIS

2-letnia gwarancja na wszystkie nasze instalacje, od dnia zakończenia budowy!